Автокрісло 2в1 FreeON VEGA, black (49133)

VIDEOогляд
- Немає в наявності
- Код: 49133
3 017 ₴
+380 (99) 405-58-71
0970608840Менеджер із продажу
- +380 (99) 405-58-71097608840 Менеджер із продажу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Що найважливіше під час автоподорожі з малюками? Ну звісно ж безпека! А ще комфорт! І гарний настрій, який обов'язково з'явиться, якщо в поїздку ви вирушите з автокріслом 2в1 FreeON VEGA. Адже посадивши свій "скарбик" в надійні обійми FreeON Vega 2 в 1 ви будете спокійні та впевнені як в безпеці вашого маляти, так і в тому, що йому вкрай зручно. Отож, вирушайте в подорож разом з автокріслом FreeON Vega 2в1 і не забудьте вдягти посмішки!
Особливості:
- для діток зростом від 100 до 150 см.;
- встановлюється в положенні обличчям за напрямком руху за допомогою штатних ременів безпеки автомобіля;
- регульований в 14 положеннях підголівник з легкістю пристосується до зросту малого пасажира;
- підлокітники для зручності вашої дитинки;
- знімний чохол придатний для машинного прання;
- протестовано відповідно до стандарту безпеки ECE R129;
- завдяки знімній спинці з легкістю перетворюється на бустер.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FreeOn |
| Країна виробник | Словенія |
| Бустер | Так |
| Вікова група | Від 4 до 12 років |
| Колір | Чорний |
| Наявність підлокітників | Так |
| Підголовник | Регульований |
| Система кріплення | Штатний ремінь |
| Спосіб установки | Обличчям вперед |
| Стан | Новий |
| Точки кріплення дитини | Без ременів |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.1 кг |
| Висота | 54 см |
| Довжина | 45 см |
| Ширина | 46 см |
- Ціна: 3 017 ₴






