Коляска універсальна 2 в 1 Joolz Day+, Classic blue (530000)

- Готово до відправки
- Код: 530000
34 990 ₴
- +380 (99) 405-58-71097608840 Менеджер із продажу
Що може зробити ваше батьківство ще щасливішим? Нідерландський бренд дитячих товарів Joolz постійно ставить собі таке питання і постійно представляє нові моделі колясочок. Комфорт та безпека малюків, бездоганний стиль та легкість у використанні - ось основні критерії, яким мають відповідати товари Joolz. І універсальна колясочка 2 в 1 Joolz Day+ не є винятком.
Joolz Day+ 2в1 - це удосконалена версія попередньої моделі, але ще зручніша, легша та приваблівіша. Простора люлька, широке прогулянкове сидіння, панорамне оглядове вікно, плавний хід, відмінна маневреність, легке управління однією рукою, простота складання, підсвічування і стильний дизайн. Зацікавило? Тоді гайда знайомитися з коляскою 2 в 1 Joolz Day+. І повірте, іншої колясочки ви вже не захочете!
Особливості:
- для діток від народження віком до 4 років (вагою до 22 кг);
- простора люлька з великим складаним капюшоном;
- регульовані сонцезахисні козирки гарантують комфорт вашої дитинки за будь-яких умов;
- інноваційний гіпоалергенний матрацик із додатковим захистом голови сприяє правильному розвитку маляти;
- велика москітна сітка в капюшоні та люльці для комфортного перебування маляти в жарку пору;
- реверсне сидіння коляски можна встановлювати у зручному для вас напрямку;
- регульована по нахилу у 3х положеннях спинка прогулянкового блоку (розкладається до горизонтального положення);
- поворотний на 360° бампер, який можна повністю зняти;
- зручна кишенька для дрібниць;
- 5-точкові ремені безпеки залишаються у відкритому положенні після розстібання завдяки спеціальним пряжкам з магнітами, що значно полегшує їх застібання
Шасі:
- легка алюмінієва рама гарантує легке перенесення коляски та міцну конструкцію;
- усі колеса коляски мають амортизацію та додатковий захист від проколів;
- передні повортні колеса з системою блокування;
- місткий кошик з сітчастою вставкою та зручним доступом до нього;
- підсвічування в нижній частині шасі стане вам у нагоді під час вечірніх прогулянок (дві світлодіодні лампочки спереду та ззаду;
- зручне складання за допомогою двох кнопок збоків ручки коляски;
- стійко стоїть у складеному вигляді разом із прогулянковим блоком;
- регульована по висоті ручка виготовлена з екологічного матеріалу, що імітує шкіру (положення ручки регулюється за допомогою телескопічної системи, що дозволяє точно налаштувати її під ваші потреби).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Joolz |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Синій |
| Кількість блоків | 1 (Для однієї дитини) |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Кількість точок опори | Чотири точки |
| Максимально допустима вага | 22 кг |
| Механізм складання | Книжка |
| Перекидна ручка | Ні |
| Поворотні передні колеса/колесо | Так |
| Стан | Новий |
| Тип задніх коліс | Одинарні |
| Тип коляски | Універсальна/комбінована |
| Тип передніх коліс | Одинарні |
| Тип ременів безпеки | 5-ти точкові |
| Додаткові характеристики | |
| Безшумне регулювання капюшона | Так |
| Гальмівна система коляски | Заднє стоянкове гальмо |
| Горизонтальне положення спинки | Так |
| Два положення блоків на рамі | Так |
| Знімна перекладина (бампер) в прогулянковому блоці | Так |
| Регулювання висоти ручки | Так |
| Гарантійний термін | 24 мес |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 84 см |
| Ширина | 59.5 см |
| Ширина колісної бази | 59.5 см |
| Розмір коляски в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 94 см |
| Довжина у складеному вигляді | 35 см |
| Ширина у складеному вигляді | 59 см |
- Ціна: 34 990 ₴











