Ігровий розвиваючий центр 6 в 1 Ingenuity Tummy to Toes (16904)

- Готово до відправки
- Код: 16904
10 190 ₴
- +380 (99) 405-58-71097608840 Менеджер із продажу
Ви не встигнете і оком повести, як ваше миле малятко прудко навчиться перевертатися з животика на спинку і навпаки, потім впевнено почне сідати, згодом зіпнеться на ніжки і вже досить складно буде його спіймати. Можливо зараз це і викликає у вас відчуття суму, але насправді так приємно та захопливо спостерігати за усіма досягненнями та здобутками малого непосидючки!
Ігровий розвиваючий центр 6 в 1 Ingenuity Tummy to Toes убезпечить, розважить, а ще посприяє розвитку великої та дрібної моторики, сенсорного сприйняття та вивчення причинно-наслідкових зв'язків вашого маляти починаючи від шестимісячного віку і до досягнення ним ваги в 15 кг. З Ingenuity Tummy to Toes 6 в 1 маленький бешкетник зможе полежати та відпочити, посидіти та вивчати чи займатися творчістю, або ж пострибати і порозважатися!
Особливості:
- для діток від 6 місяців, вагою до 15 кг.;
- розвиваючий килимок з подушкою та м'якими іграшками (плюшевим джмелем Бомбі та безпечним дзеркалом у вигляді сонечка) дозволять маляті гратися на животику, на спинці чи сидячи;
- стрибунці зі знімною ігровою панеллю, оснащеною трьома станціями: хмаринка з квітами в горщиках, лисичка біля дерева з пересувними намистинами, оранжерея зі світловими та звуковими ефектами, для "поливу" та "нагріву сонячним світлом" рослин – привертають увагу й допомагають малюку розуміти причинно-наслідкові зв'язки;
- 4 рівні висоти сидіння стрибунця, яке обертається на 360 градусів навколо столика, забезпечуючи доступ до всіх іграшок і активностей;
- столик для ігор та творчості (малювання, ліплення) зі зручними стійкими ніжками;
- швидко та легко складається;
- знімний чохол сидіння можна прати при температурі 30°C;
- живлення: 3 батарейки типу АА (до комплекту не входять).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | InGenuity |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Ігровий центр |
| Висота | 830 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Колір | Білий |
| Максимальна вага | 15 кг |
| Стан | Новий |
| Ширина | 1000 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 мес |
- Ціна: 10 190 ₴











