Підкладка для коляски та автокрісла FreeON, grey - white (48716)

- Готово до відправки
- Код: 48716
712 ₴
+380 (99) 405-58-71
0970608840Менеджер із продажу
- +380 (99) 405-58-71097608840 Менеджер із продажу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Створіть комфортні умови для свого малюка в колясочці чи автокріслі, а разом з тим захистіть їхню поверхню від забруднень разом з
універсальною підкладкою для колясок та автокрісел від FreeON.
Особливості:
- виготовлена з міцного, дихаючого, зручного 3D повітряного сітчастого матеріалу;
- завдяки циркуляції повітря, а отже, завдяки своїй повітропроникності, запобігає потовиділенню дитини та забезпечує відчуття сухості.
Розміри: 79 см х 34 см х 0,9 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FreeOn |
| Країна виробник | Словенія |
| Вага | 0.1 кг |
| Висота | 0.9 см |
| Довжина | 79 см |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип | Вкладиш |
| Ширина | 34 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренда | Словлення |
| ТИП КОЛЯСКИ, АВТОКРЕСЛА | Підкладка для коляски/автокрісла |
- Ціна: 712 ₴






