Коляска прогулянкова FreeON Dynamic, рожевий (82597)

VIDEOогляд
- Готово до відправки
- Код: 82597
7 943 ₴
+380 (99) 405-58-71
0970608840Менеджер із продажу
- +380 (99) 405-58-71097608840 Менеджер із продажу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прогулянки з малечею мають бути легкими, комфортними та в задоволення. Те ж саме стосується і прогулянкових колясок. Колясочка для дитини FreeON Dynamic додасть вам впевненості в безбеці та комфорті вашої крихітки. FreeON Dynamic - це динаміка та легкість водночас: легко керувати, легко складати та розкладати, легко підняти настрій своєму маляті, і що не менш важливо, собі. З прогулянковою колясочкою Dynamic від FreeON ви будете пурхати як метелик - і нехай весь світ зачекає!
Особливості:
- для діток від народження вагою до 22 кг.;
- регульована в 3х положеннях спинка може розкладатися майже до горизонтального положення для комфортного сну дитинки;
- 5ти-точкові ремені безпеки з м'якими накладками на магнітій застібці;
- свеликий капюшон з сітчатим оглядовим віконечком;
- велика москітна сітка в капюшоні для комфортного сну вашого малюка в спекотну пору;
- регульована підніжка;
- знімний бампер;
- задні стоянкові гальма;
- просторий кошик для речей;
- універсальна підвіска на колесах для комфорної їзди будь-яким покриттям;
- передні поворотні колеса з системою блокування;
- легке складання одним натисканням кнопки на ручці коляски;
- компактна у складеному вигляді - може транспортуватися як ручна поклажа;
- стійко стоїть у складеному вигляді.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FreeOn |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Рожевий |
| Кількість блоків | 1 (Для однієї дитини) |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Кількість точок опори | Чотири точки |
| Максимально допустима вага | 22 кг |
| Матеріал коліс | EVA |
| Механізм складання | Книжка |
| Перекидна ручка | Ні |
| Поворотні передні колеса/колесо | Так |
| Стан | Новий |
| Тип задніх коліс | Одинарні |
| Тип коляски | Прогулянкова |
| Тип передніх коліс | Одинарні |
| Тип ременів безпеки | 5-ти точкові |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Вага | 8.3 кг |
| Висота | 103 см |
| Довжина | 65 см |
| Діаметр задніх коліс | 23 см |
| Діаметр передніх коліс | 16 см |
| Ширина | 55 см |
| Розмір коляски в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 27 см |
| Довжина у складеному вигляді | 45 см |
| Ширина у складеному вигляді | 52 см |
| Додаткові характеристики | |
| Гальмівна система коляски | Заднє стоянкове гальмо |
| Два положення блоків на рамі | Ні |
| Знімна перекладина (бампер) в прогулянковому блоці | Так |
| Регульована підніжка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | Да |
| Можливість встановлення колиски | Немає |
| Вік | З народження |
| Максимальна вага дитини | До 22 кг |
| Поворот коліс | Передні поворотні |
| Регулювання спинки | Три позиції |
| Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Система складання | Автоскладання |
| Країна реєстрації бренда | Словлення |
| ТИП КОЛЯСКИ, АВТОКРЕСЛА | Прогулянкова |
| Тип коліс | Литі EVA |
| Гальмо | Ніжне центральне |
- Ціна: 7 943 ₴










