Машина для миття пляшечок 3 в 1 Baby Brezza Bottle Washer Pro Black (BRZ0190)
-1%
- Готово до відправки
- Код: BRZ0190
22 499 ₴
22 299 ₴
+380 (99) 405-58-71
0970608840Менеджер із продажу
- +380 (99) 405-58-71097608840 Менеджер із продажу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Машина для миття пляшечок 3 в 1 Baby Brezza Bottle Washer Pro Black (BRZ0190)
22 499 ₴22 299 ₴
Готово до відправкиХарактеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BABY BREZZA |
| Країна виробник | Китай |
| Місткість пляшечок | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 39 мм |
| Довжина | 47 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 мес |
- Ціна: 22 299 ₴


