Колисальний центр Graco Eluma Sway (1AU999RRIEU)

- Готово до відправки
- Код: 1AU999RRIEU
14 990 ₴
- +380 (99) 405-58-71097608840 Менеджер із продажу
Наші діти заслуговують лише найкращого! І кожна матуся чи татусь із задоволенням би не випускали з рук свою крихітку, заспокоюючи її в своїх обіймах кожного разу, коли маленька "вереда" починає хнюпати...
Нажаль, це не можливо. Адже у батьків, як не крути, є ще купа роботи та інших обов'язків, які потребують їхньої уваги. І як би сильно ви не любили своє маля, та іноді все ж таки доводиться передавати його в руки надійного помічника: бабусі, дідуся, сторшого братика чи сестрички чи колисального центру Graco Eluma Sway.
Заколисуючий центр Graco Eluma Sway - це інноваційна новинка з інтелектуальною технологією Cry-Detection™, яка, завдяки вбудованому мікрофону, розпізнає плач малечі та автоматично налаштовує параметри гойдалки для якнайшвидшого її заспокоєння.
Особливості:
- для діток від народження до 6 місяців (вагою до 9 кг.);
- Graco Eluma Sway оснащений абсолютно новою технологією Cry-Detection, яка відчуває плач дитинки і автоматично реагує правильною комбінацією рухів та звуків, заспокоюючи ваше маля за лічені секунди;
- ніжно імітує природні рухи, що здатні заспокоїти немовляток;
- оснащений простою у використанні сенсорною панеллю, що дає можливість легко підібрати, ідеальні для конкретних потреб маляти, налаштування;
- понад 1000 комбінацій із: 10 заспокійливих мелодій, 4 унікальних режимів гойдання, 3 швидкостей гойдання, 3 рівнів гучності, білого шуму та 2 режимів вібрації - допоможуть вам підібрати саме той ритм;
- регульована в 3х положеннях спинка для зручності малюка;
- глибоке сидіння-колиска спеціально розроблене для спинки немовлят;
- ігрова панель з 2ма знімними м'якими іграшками;
- 5-точковий ремінь безпеки надійно утримає дитинку під час перебування в Graco Eluma Sway;
- анатомічний позиціонер для оптимального положення малюка;
- м'які тканини з органічної бавовни забезпечують оптимальну циркуляцію повітря та попереджають виникнення опрілостей;
- всі текстильні елементи знімні та придатні для машинного прання при температурі 30°C;
- міцна конструкція для безпечного та надійного використання;
- завдяки елегантному дизайну та компактним розмірам Graco Eluma Sway ідеально впишеться в загальну картину будь-якого інтер'єру;
- легко переміщати з кімнати в кімнату;
- працює від мережі за допомогою блоку живлення і не потребує батарейок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Graco |
| Країна виробник | Китай |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Швидкість гойдання | 3 |
| Положення нахилу спинки | 3 |
| Особливості | Знімний чохол для сидіння, Ігрові підвіски, Регульована спинка, Мелодії, Звукові ефекти, Ремені безпеки |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Знімна накладка на сидіння для новонароджених | Так |
| Навісний ігровий елемент | дуга з іграшками |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 9 кг |
| Механізм гойдання | Так |
| Функція вібрації | Так |
| Швидкість вібрації | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 530 мм |
| Глибина | 715 мм |
| Висота | 845 мм |
| Вага | 7.8 кг |
- Ціна: 14 990 ₴









