Стільчик для годування 3 в 1 Graco Presti, м'ятний (3AJ999DEGEU)

- Готово до відправки
- Код: 3AJ999DEGEU
3 990 ₴
- +380 (99) 405-58-71097608840 Менеджер із продажу
Вам інколи не здається, що наші малюки є найголовнішими в наших родинах? Вони керують розпорядком дня і ночі чи не усієї родини, всі справи, поїздки та подорожі ми підлаштовуємо під них , вони перебирають на себе всю увагу оточуючих і навіть меблі ми вже купуємо саме під наших "бебі-босів"
Ну а як же? У кожного поважного малюка має бути своє ліжко, свій особистий трансопрт і своє місце за столом. А де, як не в стільчику для годування 3 в 1 Graco Presti він буде почувати себе на всі 100%?
Вашій крихітці вже виповнилося 6 місяців? - вам варто придбати стільчик для годування 3 в 1 Graco Presti!
Вашому малюкові вже 3 і він намагається робити все самостійно? - тоді вам точно потрібен Graco Presti 3в1!
Як швидко ростуть дітки! Малечі вже 6? - а Graco Presti 3в1 все ще лишається його улюбленцем!
Особливості:
- для діток від 6 місяців до 6 років (вагою до 27,3 кг);
- завдяки регульованим ніжкам, Graco Presti може трансформуватися в низький стільчик для щоденних перекусів чи ігор зі стільницею (приблизно 3 роки) і пізніше в звичайний стілець для самостійних та впевнених у собі (приблизно 6 років);
- регульована у 2х положеннях стільниця зі знімною накладкою та вбудованим підстаканником, яку можна мити в посудомийній машині;
- регульвана підніжка для додаткової підтримки;
- регульваний 3х-точковий ремінь безпеки для комфорту та безпечного перебування малечі в стільчику;
- завдяки поверхням, що легко миються, цей стільчик не вибагливий у догляді;
- знімний чохол на сидіння придатний для машинного прання;
- міцна та надійна конструкція з нековзкими накладками на ніжки для стійкості;
- компактно складається для зручності встановлення та зберігання;
- завдяки легкій вазі (4,7 кг) з часом малеча сама зможе пересувати стільчик по кімнаті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Graco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Стільчик-трансформер |
| Опори стільчика | ніжки |
| Підніжка | Так |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір | М'ятний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Регульована підніжка | Так |
| Знімний столик-піднос | Так |
| Можливість регулювання положення столика | Так |
| Поглиблення для посуду у стільниці | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 27 кг |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 515 мм |
| Глибина | 690 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 870 мм |
| Вага стільчика | 4.7 кг |
| Розміри стільчика в складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 315 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 515 мм |
| Висота в складеному вигляді | 1010 мм |
- Ціна: 3 990 ₴







