Автокрісло-бустер Graco Basic (8CT750BLCEU)

- Готово до відправки
- Код: 8CT750BLCEU
1 090 ₴
- +380 (99) 405-58-71097608840 Менеджер із продажу
Ваш малюк вже підріс і перед вами постає питання, як безпечно і зручно перевозити його у автомобілі? Тоді посадіть вашого непосиду в дитяче автокрісло-бустер Graco Basic. Ви не зможете не помітити і не оцінити, наскільки безпечно використання такого бустера для діток старшого віку, адже він піднімає дитину на сидінні на висоту, необхідну для правильного використання штатних ременів безпеки. Вашій дитині сподобаються приємні на дотик тканини і приховані підстаканники. Автокрісло-бустер Graco Basic розроблений компанією Graco з урахуванням усіх необхідних стандартів безпеки, щоб допомогти захистити вашу дитину при лобових, бічних і задніх зіткненнях.
Особливості:
- використовується для діток віком від 7 до 12 років (зростом від 135 до 150 см);
- встановлюється тільки в положенні за напрямком руху автомобіля;
- встановлюється за допомогою штатних ременів безпеки;
- має сертифікацію R129 та відповідає найновішим стандартам безпеки ЕС;
- завдяки надлегкій вазі (1,4 кг) Graco Basic легко переміщати між транспортними засобами для зручності подорожей;
- завдяки 2 висувним підсклянникам ваше дитя матиме зручне місце для зберігання напоїв чи снеків;
- дітки оцінять зручні підлокітники, що зроблять поїздку ще більш комфортною;
- знімний чохол крісла, виконаний із приємних на дотик тканин преміум-якості, можна прати в пральній машині (при температурі 30 градусів).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Graco |
| Країна виробник | Китай |
| Бустер | Так |
| Вікова група | Від 7 до 12 років |
| Знімний чохол м'якої частини | сидіння |
| Колір | Чорний |
| Наявність підлокітників | Так |
| Підстаканники | Є |
| Система кріплення | Штатний ремінь |
| Спосіб установки | Обличчям вперед |
| Стан | Новий |
| Точки кріплення дитини | Без ременів |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Висота | 21.1 см |
| Довжина | 36.8 см |
| Ширина | 42.5 см |
| Додаткові характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 мес |
- Ціна: 1 090 ₴







