Автокрісло Graco SlimFit i-Size (GC2117ABIRO000)

VIDEOогляд
- Готово до відправки
- Код: GC2117ABIRO000
9 990 ₴
+380 (99) 405-58-71
0970608840Менеджер із продажу
- +380 (99) 405-58-71097608840 Менеджер із продажу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одне з найпопулярніших автокрісел бренду Graco тепер оновлено, щоб відповідати найновішим та найвищим стандартам безпеки сертифікації ЄС R129. Graco SlimFit, як і раніше, є єдиним автокріслом, яке вам коли-небудь знадобиться, і тепер воно має підвищену безпеку. Створене для адаптації та постійного зростання вашого маляти, це автокрісло-трансформер 2-в-1 оснащене додатковими функціями для комфортних та безпечних подорожей
Особливості:
- для діток від народження, зростом до 145 см (до 12 років);
- можливість використання в положенні обличчям проти напрямку руху для малечі від народження (зростом 40 см) до досягнення зросту 105 см (приблизно до 4 років);
- можливість використання в положенні обличчям за напрямком руху для діток зростом від 100 до 145 см (приблизно від 3,5 років до 12);
- встановлення за допомогою штатного 3-точкового ременя безпеки автомобіля, що забезпечує універсальну сумісність із більшістю автомобілів (без ISOFIX);
- відповідає стандартам ЕС R129, що означає, що воно пройшло більше випробувань на бічні удари, класифікується за зростом, а не за вагою і в ньому довше можна перевозити дитинку в положенні обличчям проти руху;
- завдяки захисному корпусу TrueShield Side Impact Protection та системі захисту від бічних ударів Safety Surround ваше дорогоцінне малятко завжди буде у безпеці (знімний модуль бокового захисту можна встановити з будь-якого боку автокрісла для додаткового захисту дитини у разі бокового удару);
- легко регульований 5ти-точковий ремінь безпеки з м'якими накладками, що не потребує повторного затягування, для безпечного утримання малюка в автокріслі;
- регульований в 10 положеннях підголівник (регулюється разом з ременями безпеки);
- для додаткового захисту, бічні крила сидіння розширюються одночасно з підняттям підголівника;
- якщо дитинці вже не потрібні внутрішні ремені безпеки, ви можете зберігати їх у спеціально вбудованому відділенні у корпусі автокрісла;
- легке встановлення завдяки вбудованому фіксатору ременя, що гарантує щільне та надійне встановлення крісла в авто;
- 6ти-позиційний нахил спинки (2 у положенні "проти напрямку руху" та 4 – "у напрямку руху"), що можна регулювати однією рукою;
- додаткові вставки для новонароджених для додаткового захисту та комфорту;
- текстильні чохли та накладки виконані з м'яких, приємних на дотик тканин та підходять для машинного прання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Graco |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від народження до 12 років |
| Захист від бічних ударів | Так |
| Колір | Сірий |
| Підголовник | Регульований |
| Регулювання спинки | По куту нахилу |
| Система кріплення | Штатний ремінь |
| Спосіб установки | Комбінований |
| Стан | Новий |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точкові ремені |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.8 кг |
| Висота | 76 см |
| Довжина | 50.9 см |
| Ширина | 45.5 см |
| Додаткові характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 мес |
- Ціна: 9 990 ₴










