Автокрісло Graco Energi i-Size (GC2219BAMDN000)

- Готово до відправки
- Код: GC2219BAMDN000
6 990 ₴
- +380 (99) 405-58-71097608840 Менеджер із продажу
Інколи, у кожного з нас виникає питання, як стримати бурхливий потік дитячої енергії? А чи потрібно його стримувати? Просто спробуйте напрявляти цю енергію в правильне русло і кайфуйте від кожного моменту проведеного поруч з малим "шилом". А допоможе вам в цьому автокрісло Graco Energi i-Size яке з комфортом і, головне, безпечно доставить вашого непосиду в будь-яку потрібну вам точку. Подорожуйте, просто гуляйте на природі чи в місті - енергії вистачить на все! Graco Energi i-Size - автокрісло-бустер 2в1 оснащене функціями комфорту, які адаптуються до вашого малюка та підтримують запас енергії всієї родини!
Особливості:
- для діток зростом від 75 см до 150 см (приблизно від 15 місяців до 12 років);
- встановлюється в положенні обличчям за напрямком руху в авто за допомогою системи кріплення ISOFIX та якірного ременя (Top Tether);
- вбудовані кольорові індикатори завжди повідомлять вам про правильність встановлення автокрісла в авто;
- можливість фіксації дитини 5‑точковими ременями (від 15 місяців до 4 років (зростом від 76 до 105 см)) та штатним ременем автомобіля (від 3,5 до 12 років (від 100 до 150 см));
- відповідає стандартам безпеки ЕС R129 і сертифіковане i-Size, що означає, що воно пройшло більше випробувань на бічні удари та сумісне з будь-яким транспортним засобом, схваленим для i-Size;
- система захисту від бічних ударів Safety Surround гарантує покращений захист голови та тіла вашого малюка;
- легко регульований 5ти-точковий ремінь безпеки з м'якими накладками;
- регульований в 15 положеннях підголівник (регулюється разом з ременями безпеки);
- якщо дитинці вже не потрібні внутрішні ремені безпеки, ви можете зберігати їх у спеціально вбудованому відділенні у корпусі автокрісла;
- напрямні для штатного ременя безпеки допомагають правильно розташувати ремінь для надійної та безпечної фіксації дитинки;
- вентиляційні отвори корпусу автокрісла забезпечать циркуляцію повітря в спекотні дні;
- преміальне м'яке сидіння з піни з ефектом пам'яті Memory Foam та м'які підлокітники гарантують затишну та комфортну поїздку;
- текстильні знімні чохли виконані з м'яких, приємних на дотик тканин та підходять для машинного прання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Graco |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 9-ти місяців до 4 років |
| Захист від бічних ударів | Так |
| Колір | Чорний |
| Наявність підлокітників | Так |
| Підголовник | Регульований |
| Регулювання спинки | По висотою |
| Система кріплення | Isofix |
| Спосіб установки | Обличчям вперед |
| Стан | Новий |
| Точки кріплення дитини | Комбінований |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.2 кг |
| Висота | 59 см |
| Довжина | 44.9 см |
| Ширина | 44.7 см |
| Додаткові характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 мес |
- Ціна: 6 990 ₴










