Автокрісло Graco Turn2Me DLX i-Size (GC2302AAMDN000)

VIDEOогляд
- Готово до відправки
- Код: GC2302AAMDN000
11 990 ₴
+380 (99) 405-58-71
0970608840Менеджер із продажу
- +380 (99) 405-58-71097608840 Менеджер із продажу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мрія усіх без винятку батьків - знайти для свого "скарбика" автокрісло, яке б підвищувало безпеку перебування маляти в автомобілі, при цьому полегшуючи для них самих процес посадки чи висадки малого шила із крісла. Автокрісло Graco Turn2Me DLX i-Size - саме воно!
Повірте, вам сподобається як плавно та легко крісло-трансформер Graco Turn2Me DLX пристосовується до ваших потреб - без зайвих рухів та метушні. Подорожуйте разом із автокріслом Graco Turn2Me DLX i-Size безпечно та комфортно від самого народження вашого маляти і найближчі 4 роки.
Особливості:
- для діток від народження, зростом до 105 см (до 4 років);
- можливість використання в положенні обличчям проти напрямку руху для малечі від народження (зростом 40 см) до досягнення зросту 105 см (приблизно до 4 років);
- можливість використання в положенні обличчям за напрямком руху, з використанням 5ти-точкового ременя безпеки, для діток зростом від 76 до 105 см (приблизно від 15 місяців до 4 років) (ЗА БАЖАННЯМ);
- встановлення за допомогою системи кріплення ISOFIX та 12-позиційна опорна ніжка з кольоровими індикаторами, що мінімізують можливість неправильного встановлення, гарантує надійну фіксацію автокрісла в авто та поглинає енергію удару при зіткненні;
- дворівнева система активації положення "обличчям у напрямку руху" запобігає випадковому або занадто ранньому переходу з режиму "проти напрямку руху";
- відповідає стандартам ЕС R129 і сертифіковане i-Size, що означає, що воно пройшло більше випробувань на бічні удари, сумісне з будь-яким транспортним засобом, схваленим для i-Size, і в ньому довше можна перевозити дитинку в положенні обличчям проти руху;
- завдяки легкому обертанню на 360°, тепер садити та висаджувати малюка з машини стало значно простіше (лише однією рукою ви можете активувати механізм обертання з будь-якого боку сидіння);
- інтегрована дуга Anti-Rebound поглинає енергію удару у разі фронтального зіткнення;
- завдяки знімному захисному модулю TrueShield (може встановлюватися з будь-якого боку автокрісла) та системі захисту від бічних ударів Safety Surround вашому дорогоцінному малятку гарантовано покращений захист голови та тіла;
- 10ти-позиційний нахил спинки (5 у положенні "проти напрямку руху" та 5 – "у напрямку руху"), що можна регулювати однією рукою;
- регульований в 6 положеннях підголівник (регулюється разом з ременями безпеки);
- легко регульований 5ти-точковий ремінь безпеки з м'якими накладками;
- вентиляційні отвори корпусу автокрісла забезпечать циркуляцію повітря для створення комфортного мікроклімату;
- м'яка вставка для новонароджених для додаткового захисту та комфорту;
- текстильні чохли та накладка виконані з м'яких, приємних на дотик тканин та підходять для машинного прання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Graco |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від народження до 4 років |
| Захист від бічних ударів | Так |
| Колір | Чорний |
| Поворотний механізм | Так |
| Підголовник | Регульований |
| Регулювання спинки | По куту нахилу |
| Система кріплення | Isofix |
| Спосіб установки | Комбінований |
| Стан | Новий |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точкові ремені |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13.4 кг |
| Висота | 48.7 см |
| Довжина | 62.6 см |
| Ширина | 51.7 см |
| Додаткові характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 мес |
- Ціна: 11 990 ₴











