Автокрісло Graco Turn2Me Grow i-Size (GC2404AAMDN000)

- Немає в наявності
- Код: GC2404AAMDN000
13 990 ₴
- +380 (99) 405-58-71097608840 Менеджер із продажу
Вони приходять у наше життя такими крихітними і беззахисними і, не всигаємо ми навіть озирнутися, як вони дорослішають та стають самостійними. Але незмінним залишається одне - наше бажання обіймати і оберігати! Автокрісло Graco Turn2Me Grow i-Size - це поворотрне автокрісло 3в1, яке задовольнить потреби вашого маляти від народження і майже до 7 років. Graco Turn2Me Grow віддано служитиме вам роками та даруватиме затишок, комфорт і відчуття безпеки маленьким пасажирам під час подорожей. Обов'язково придивіться до автокрісла Graco Turn2Me Grow 3в1, адже воно має безліч переваг: легка поворотність однією рукою, простота встановлення, додаткові функції безпеки та покращений комфорт. Graco Turn2Me Grow 3в1 неодмінно стане товаришем та помічником у вашій родині!
Особливості:
- для діток від народження, зростом до 125 см (до 7 років);
- можливість використання в положенні обличчям проти напрямку руху для малечі від народження (зростом 40 см) до досягнення зросту 105 см (приблизно до 4 років);
- можливість використання в положенні обличчям за напрямком руху, з використанням 5ти-точкового ременя безпеки, для діток зростом від 76 до 105 см (приблизно від 15 місяців до 4 років);
- можливість використання як автокрісла для старшої дитини з використанням штатного ременя безпеки автомобіля, для діток зростом від 100 до 125 см (приблизно від 3,5 років до 7);
- встановлення за допомогою системи кріплення ISOFIX та 12-позиційна опорна ніжка з кольоровими індикаторами, що мінімізують можливість неправильного встановлення, гарантує надійну фіксацію автокрісла в авто та поглинає енергію удару при зіткненні;
- дворівнева система активації положення "обличчям у напрямку руху" запобігає випадковому або занадто ранньому переходу з режиму "проти напрямку руху";
- відповідає стандартам ЕС R129 і сертифіковане i-Size, що означає, що воно пройшло більше випробувань на бічні удари, сумісне з будь-яким транспортним засобом, схваленим для i-Size, і в ньому довше можна перевозити дитинку в положенні обличчям проти руху;
- завдяки легкому обертанню на 360°, тепер садити та висаджувати малюка з машини стало значно простіше (лише однією рукою ви можете активувати механізм обертання з будь-якого боку сидіння);
- завдяки знімному захисному модулю TrueShield (може встановлюватися з будь-якого боку автокрісла) та системі захисту від бічних ударів Safety Surround вашому дорогоцінному малятку гарантовано покращений захист голови та тіла;
- 12ти-позиційний нахил спинки (6 у положенні "проти напрямку руху" та 6 – "у напрямку руху"), що можна регулювати однією рукою;
- регульований в 7 положеннях підголівник (регулюється разом з ременями безпеки);
- легко регульований 5ти-точковий ремінь безпеки з м'якими накладками, що не потребує повторного затягування, для безпечного утримання малюка в автокріслі;
- якщо дитинці вже не потрібні внутрішні ремені безпеки, ви можете зберігати їх у спеціально вбудованому відділенні у корпусі автокрісла;
- вентиляційні отвори корпусу автокрісла забезпечать циркуляцію повітря в спекотні дні;
- м'яка вставка для новонароджених для додаткового захисту та комфорту;
- текстильні чохли та накладка виконані з м'яких, приємних на дотик тканин та підходять для машинного прання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Graco |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від народження до 7 років |
| Захист від бічних ударів | Так |
| Колір | Чорний |
| Поворотний механізм | Так |
| Підголовник | Регульований |
| Регулювання спинки | По куту нахилу |
| Система кріплення | Isofix |
| Спосіб установки | Комбінований |
| Стан | Новий |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точкові ремені |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14.8 кг |
| Висота | 80 см |
| Довжина | 73 см |
| Ширина | 52 см |
| Додаткові характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 мес |
- Ціна: 13 990 ₴











